• info@mesu.com.tr
  • Altınkale Mh. 4469 Sk . Adem Yörük Sanayi Sitesi F1 Blok No: 14 Döşemealtı/Antalya

+90 (242) 344 33 86

  • Hızlı Ulaşım

    Bütün araçlarımız frigorifik kasanın iç sıcaklığını ve araçların konumunu gösteren GPS Araç Takip sistemi ile donatılmıştır.
  • Deneyimli Kadro

    Tüm şoförlerimiz ilgili güzergahlarda deneyimli olup uluslararası hatlar üzerinde en az 10-25 yıl arası deneyime sahiptirler.
  • Hızlı ve Güvenilir

    2002 yılından bugüne kadar gelen tecrübesi ile tüm araçlarımızla en yüksek standartları sağlamaktayız.
0+
Deniz Ürünleri Taşımacılığı
0+
Yaş Meyve Sebze Taşımacılığı
0+
Donmuş Gıda Taşımacılığı
0+
Kuru Yük
Taşımacılığı

Taşıma yaptığımız tüm ülkelerin gümrük kanunlarını bilen, sorumlu olduğu bölgelerin dillerine hakim personelimizle hizmetinizdeyiz.

Firmamız 2002 yılında Antalya merkezli kurulmuş olup uluslararası kara nakliye sektöründe faaliyet göstermektedir.Tüm şoförlerimiz ilgili güzergahlarda deneyimli olup uluslararası hatlar üzerinde en az 10-25 yıl arası deneyime sahiptirler.

Vizyonumuz

Ülkemizin en güvenilir ve zaman yönetimine en çok hassasiyet gösteren nakliye şirketi olmak.

Misyonumuz

Sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, müşterilerimize en iyi kalitede ve hızda hizmet sağlamak

CMR Sigortası

Tüm taşımalarımız CMR sigortası kapsamında ve araçlarımız EURO5 ve EURO6 normlarına haizdir.

Doğa ve Çevre

Doğal kaynaklarımızın etkin, verimli ve en alt seviyede kullanılmasını sağlamayı, bu amaçla her türlü teknolojik gelişmeyi takip etmeyi İLKELERİMİZ olarak benimsedik.
Taşıma yaptığımız tüm ülkelerin gümrük kanunlarını bilen, sorumlu olduğu bölgelerin dillerine hakim personelimizle üstlendiğimiz misyonu yerine getiriyor, kazandığımız güveni her çalışmamız da pekiştiriyoruz.
Hakkımızda

Bizden Haberler

Web Sitemiz Yenilendi.

Değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına yenilediğimiz web sitemiz ile karşınızdayız.

Covid-19 Aldığımız Önlemler

Covid-19’a karşı alınan önlemler kapsamında tüm ofisimiz dezenfekte edilmiştir. Dezenfekte işlemleri periyodik olarak gerçekleştirilmektedir.

UETDS sistemi

Şirketimiz Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS) sistemi için hazırlıklarını tamamlamaktadır

Alanında
Uzman Kadro

Yüklerinizin , en hızlı ve en güvenli şekilde istenilen yere ulaştırılmasında gerekli olan her türlü itinayı göstermekteyiz.

MESU

Temel faaliyet konusu komple uluslararası karayolu taşımacılığı olan firmamız "Süratli ve Güvenilir Taşımacılık" ilkesiyle hizmet vermektedir. MESU, çeşitli modellerden oluşan Volvo - Scania - Renault Tipi, toplam 35 araçla hizmet verdiği firmaların talepleri doğrultusunda hizmetine kesintisiz olarak devam edebilmektedir.

Uluslararası Taşımacılık

Lojistik süreçlerinizi daha iyi, daha kolay, daha hızlı hale getirebilmek için teknoloji ile sizlere iyi hizmet sağlarız.